بخش های محصولات BTL

سمپلینگ و پروموشن یک روش موثر در برقراری ارتباط مستقیم و عمیق میان برند و مخاطبین هدف خود در تمامی نقاط حضور مخاطبین می‌باشد.
ما در نئولاین تجربه اجرای ۸۰ پروژه موفق ‌‌سمپلینگ و پروموشن در فضاهای فروشگاهی ٬ سینما ٬ مراکز‌تجاری‌ ٬ مکان‌های تفریحی و …. را داریم و آماده‌ایم جهت طراحی و اجرای پروژه‌های سمپلینگ و پروموشن درکنار شما‌ باشیم.

(سمپلینگ و پروموشن چیست؟)

تجربه نشان داده است ون تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغاتی هستند. در این روش تبلیغاتی شما با استفاده از یک ون که ظاهری جذاب دارند و با اجزای هویت بصری برند شما اعم از لوگو، کاراکتر و … تزیین شده به سراغ مشتریان بالقوه می روید تا خود را به آنان معرفی نمایید.

برند اکتیویشن یکی از موثرترین فعالیت‌های BTL (Below The Line) محسوب می‌شود که از طریق تعاملات و تجربیات تلاش می‌کند با مشتریان بالقوه و مصرف‌کنندگان، ارتباط احساسی برقرار نماید. به عبارت دیگر، برند اکتیویشن نوعی ابزار بازاریابی است که برندها از طریق آن ارتباط خود را با مشتریان تحکیم می‌کنند.

مرچندایزینگ (Merchandising) به معنی بازپردازی بوده و از آن دست روش های بازاریابی است که در محل فروش انجام می شود تا مشتری را به خرید ترغیب کند.در مرچندایزینگ با چیدمان صحیح و اصولی کالا، سعی بر این داریم که توجه مخاطبان را جلب کرده و آن ها را به خرید تشویق کنیم.

(مرچندایزینگ چیست؟)

ایونت نقاشی کودک
اسمارت شلف حرکتی

اسمارت شلف یک POSM خلاق و هوشمند به حساب میاید که با پخش پیام ٬ نورپردازی و حرکت محصول در فروشگاه‌ها دقیقا در زمان انتخاب مخاطبین هدف٬ توجه مخاطب را به محصول جلب می‌کند و باعث یاد‌آوری محصول در ذهن مشتری می‌شود.

نحوه عملکرد اسمارت شلف به این شکل است که زمانی که مخاطبین از جلوی شلف رد می‌شوند٬ سنسور دستگاه فعال شده و یک پیام از محصولات پخش و در نسخه‌های تکمیلی همزمان نور‌ها روشن شده و محصول قرار گرفته روی دستگاه حرکت می‌کند.

از نسخه‌های مختلف این محصول می‌توان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ٬ سوپرمارکت‌ها ٬ داروخانه‌ها استفاده نمود.

اسمارت شلف در نسخه‌های زیر قابل اجرا می‌باشد.

* صوت

*صوت و نورپردازی

صوت ٬ نورپردازی و حرکت محصول

بعد از دریافت فیدبک‌ها از اسمارت شلف‌های صوت٬ نور و حرکت تیم تحقیق و توسعه نئولاین اقدام به طراحی و ساخت دستگاه جدید٬ با نام اسمارت شلف ویدیویی نمود.

این دستگاه در زمانی که سنسور دستگاه فعال میشود٬ همزمان با پخش صدا و نورپردازی بوسیله نمایشگر قرار گرفته در شلف یک ویدیو از معرفی محصول می‌نماید.

یکی از آخرین محصولات نئولاین گیم باکس نام دارد که برند‌ها می‌توانند بوسیله این دستگاه کمپین‌های مختلف تعاملی خود را در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری و تمامی لوکیشن‌های حضور مخاطبین هدف خود اجرا نمایند.

آماده‌ی صحبت کردن هستید؟

اگر ایده‌ای دارید در کنار هم میتوانیم آنرا محقق کنیم.