ما که هستیم

نئولاین خط جدید در تبلیغات BTL تعاملی

معنی نئولاین چیست؟

نام نئولاین از دو بخش نئو و لاین تشکیل شده است٬ واژه «neo» که به صورت پیشوند بکار می رود.

سر چشمه اش واژهٌ یونانی «نِئوس» «neos» ، به معنی «جدید»، می باشد و لاین به معنی خط که از خط معروف تفکیک کننده سرویس های تبلیغاتی (ATL,BTL,TTL استفاده شده) و به نام نئولاین به معنی خط جدید و در راستای چشم انداز سازمان یعنی ارائه سرویس های جدید در صنعت تبلیغات تعاملی می باشد.

به زبان دیگر ، شرکت ارتباط خلاق خط جدید ، میتواند راه جدید و متفاوتی را برای تبلیغات و برندینگ محصولات شما انجام دهد.

نقطه شروع شرکت نئولاین

آژانس تعاملی BTL نئولاین اولین فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ با نام هنرسمپلینگ با تمرکز بر اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن آغاز کرد و پروژه های موفق زیادی در رزومه اجرایی خود دارد.
یکی از محصولات ما که در سال‌های گذشته با استقبال خوبی روبرو شد اسمارت شلف است و واحد تحقیق و توسعه آژانس نئولاین در حال حاضر در حال طراحی و تولید محصولات ارتباطی جدید در حوزه BTL میباشد تا بتوانیم در نقاط فروش تاثیر عمیق‌تری روی مخاطبین برند شما بگذاریم.

ماموریت ما در آژانس تبلیغاتی نئولاین

جمعی از مهندسان حرفه ای در شرکت ارتباط خلاق خط جدید گرد هم آمدند تا با استفاده از تکنولوژی و ایده های خلاقانه ، محصولات تعاملی را طراحی کنند. جدا از خدمات BTL ، در تعامل بودن با مشتری میتواند یک ایده خاص و منحصر به فرد باشد .
مجموعه تبلیغاتی نئولاین ، درصدد این است که تعامل داشتن با مشتری را به کمک فناوری های روز و در عین حال ساده را به گونه ای طراحی کند که در ذهن مشتری ماندگار تر و موثر ترباشد.

اهدف شرکت ارتباط خلاق خط جدید

هدف اصلی مجموعه ما ، طراحی و تولید تبلیغات هوشمند برای برند ها در مارکت ها می باشد که به کمک تکنولوژی و ایده پردازی کارکنان حرفه ای ، درصدد طراحی محصولات هوشمند تعاملی با مخاطبان می باشد.

مهم ترین هدف ما به وجود آوردن خط جدیدی از تبلیغات است که علاوه بر تعامل و تاثیر گذاری بیشتر مشتری ،به صورت هوشمند می باشد.